Озима пшениця в ТОВ «Лист-Ручки», Полтавська область, 2018-2019 рр

Озима пшениця в ТОВ «Лист-Ручки», Полтавська область, 2018-2019 рр

 Для визначення, як препарати компанії LIFE FORCE UKRAINE впливають на кількість, якість врожаю та економічну ефективність, заклали дослідну ділянку в ТОВ «Лист-Ручки», Астарта Київ, розташованому в Гадяцькому районі, Полтавської області. Вирішили провести чотири позакореневі обробки препаратами LIFE FORCE UKRAINE.

 
 
Попередник гречка, яка є гарним попередником для озимої пшениці. Оброблене насіння висіяли в останніх числах вересня 2018 р, в цій зоні це кінець оптимальних сроків сівби озимої пшениці.
 
 

Першу позакореневу обробку та обробку грунту провели 06.11.2018 р, в фазі 3-5 листків, препаратами:

 
Через 2 тижні оглянули поле і виявили, що на дослідній ділянці рослини в кращому стані і це дає кращі шанси на перезимівлю та подальший розвиток. Пшениця в зиму пішла в доброму стані, в фазі початку кущіння.
 
Перший весняний огляд поля провели 05.04.2019 р, разом з агрономом господарства.
Посіви знаходяться в фазі кущіння. На дослідній ділянці у рослин вегетаційна маса, коренева система, вузол кущення та колеоптиль, мають кращій розвиток. Можна зробити висновок, що препарати LIFE FORCE UKRAINE гарно вплинули на загальний розвиток озимої пшениці.
Також помітна  профілактична дія препаратів LIFE FORCE UKRAINE. На досліді майже не спостерігається захворювань кореневої системи та вегетаційної маси, на відміну від контролю (ознаки борошнистої роси та септоспоріозу). Все це дає надію на отримання гарного врожаю.
 

Першу весняну позакореневу обробку озимої пшениці та грунту провели 23.04.19 р. Застосували такі препарати:

І відразу оглянули дослідну та контрольну ділянки. На дослідній ділянці збереглась тенденція кращого розвитку рослин взагалі і особливо коріння, та стійкість до хвороб. Також на досліді помітна більш зелена окраска рослин. Директор господарства припустив, що на цій ділянці інший сорт пшениці.