Перші обробки ріпаку після виходу з зими. Початок сезону 2019.

Перші обробки ріпаку після виходу з зими. Початок сезону 2019.
Дослід проводиться в ПСП «Эдельвейс 2», яке знаходиться в с. Володимирівка, Апостоловського району, Дніпропетровської області.
 
 
В лютому Олександр Іщенко, наш агроном-консультант, зустрів Сурового Сергія, засновника господарства. І виявилось що він — досвідчений спеціаліст в питаннях фізіології рослин, біологічної активності грунтів та питаннях органічного землеробства. Тому вони домовились провести досліди по застосуванню препаратів нашої компанії на посіві озимого ріпаку і соняшнику, що вирощуються в господарстві.
 
 
 
З 30.03.2019 року господарство почало обробку озимого ріпаку проти шкідників та хвороб. В той день і була створена дослідна ділянка по застосуванню препаратів компанії LIFE FORCE UKRAINE, а саме:
1. Гумат LF20 з нормою 0,4 л/га
2. ПМК-У з нормою 2 л/га
3. ПМК-ЗР з нормою 2 л/га на заміну хімічному фунгіциду
4. Промоутер Escort з нормою 6 гр/га
 
Ці препарати застосували в баковій суміші разом з інсектицидом.
 
Озимий ріпак гібрид «Шрек» знаходився в фазі 4-6 листків. Але на полі приблизно 30% рослин, які не мають такої фази розвитку. Це відбулося через те, що посів в господарстві проходив 8 серпня, коли грунт на глибині посіву мав недостатню зволоженість і на першому етапі отримали близько 70% сходів. На початку вересня пройшли опади і були отримані додаткові сходи рослин, проте на момент входження посіву в зиму, ці рослини відставали в розвитку.
 
Незважаючи на це, керівництво господарства прийняло рішення продовжувати вирощування ріпаку на даному полі та провели роботи по живленню рослин, внесенню ЗЗР.
 
На даний момент густота посіву приблизно 250 тис. рослин на га, вони гарно забезпечення макроелементами. Планується внесення регуляторів росту, мікроелементів, засобів захисту проти шкідників та хвороб. Господарство цілком може розраховувати на гарну врожайність культури на даному полі. А ми зі своєї сторони сподіваємося, що застосування препаратів компанії LIFE FORCE UKRAINE, покращить розвиток рослин і це дасть змогу отримати гідну прибавку врожайності на дослідній ділянці, за умов повної екологічності застосування наших препаратів.
 
 
 
 
А ці результати отримали вже на 9-й день після обробки дослідной ділянки поля.
Помітно, що росліні на дослідній ділянці мають більш розвинену кореневу систему. Планується ще одна обробка ріпаку нашими препаратами до цвітіння.